Hakkımızda

populerdergi.com, gazeteci olarak uzun yıllar boyunca hazırladığımız binlerce yararlı ve eğlenceli haberden oluşan, her zaman sizin ihtiyacınız olacak bilgilerle dolu adeta hayata dair bir ansiklopedidir.

Bloğumuzda uzun yıllar boyunca yazdığımız bir takım haberlerin bazı sebeplerden kaynağı bulunamasa da tamamı seçkin internet siteleri ve konusunda uzman insanların açıklarından derlenmiştir.

POPÜLER DERGİ EDİTÖRLERİ

VASFİYE ÖZCANBAZ / AYDIN ÖZCANBAZ

Vasfiye Özcanbaz: İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2004 yılında dereceyle mezun oldum. Çeşitli gazete ve dergilerde görev aldıktan sonra bir dönem freelance gazetecilik yaptım. Üst seviye İngilizce ve bilgi birikimim sayesinde hazırladığım yazılar bir çok gazete ve internet sitelerinde yayınlandı. Halen bir dergide editör olarak çalıma hayatıma devam etmekteyim.

Aydın Özcanbaz: Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunuyum. Kodlu dizgi sistemi MCS Compugraphic ile başladığım medya sektöründeki çalışma hayatıma, sayfa tasarımı, internet sitesi tasarımı ve son 10 yıl ekonomi ve otomotiv sektörü ağırlıklı internet editörü olarak devam ettim. Otomobil dünyasıyla ilgili bir çok haber ve yazım internet sitelerinde yayınlandı.

Basın sektöründeki aktif çalışma hayatımı sonlandırmamın ardından eşimle birlikte uzun yıllar boyunca yazdığımız yazılarımızı barındırmak ve sektörden uzak kalmamak amacıyla populerdergi.com sitesini kurduk. Halen bu sitenin içerik yönetimi, otomobil editörlüğüyle birlikte bir yandan da kendi ekipmanımla stüdyo ağırlıklı olmak üzere fotoğrafçılık yapmaktayım.

REKLAM

Popüler Dergi sitemiz için reklam almak gibi ticari konularda iddialı değiliz, öyle bir kaygımız da yok. Ancak hosting maliyetlerini karşılamak için bir kaç kuruş için bile olsa Google reklamlarını eklemek zorunda kaldık. Bu sebeple oluşan görüntü kirliliğinden ötürü özür dileriz.